
Grunhelm GVC8231W 170W Пилосос ручної акумуляторний
- Нет в наличии
- Код: 89527
4 919 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm GVC8231W 170W Пилосос ручної акумуляторний Вертикальний пилосос GRUNHELM стане відмінним помічником в підтримці чистоти в будинку, дозволить швидко і легко виконати сухе прибирання в приміщенні, а знімний компактний пилосос для прибирання допоможе дістати до важкодоступних місць і відмінно підійде для чищення меблів. В ньому передбачено наявність 0,6 л мішка і системи фільтрації, що включає НЕРА фільтр. Варто звернути увагу, що дана модель працює на основі акумуляторної літій-іонної батареї, заряду якої вистачить до 40 хвилин автономної роботи. Переваги: ► Вертикальна паркування ► Наявність знімного пилососа ► Просте очищення контейнера ► Турбощетка зі світлодіодним підсвічуванням ► Складна ручка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Мощность | 170 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5,6 кг кг |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 1060 х 185 х 265 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дополнительно | Напруги акумулятора: 18,5-22,2Вємкість: 2000 А/год Механічний тип керуванняЛітій-іонний блок живленняЧас для повної зарядки 4,5-5 годин40 хв роботи на одному заряді |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220 - 240 В |
| Объем бака | 0.6 л |
| Тип пилососу | Вертикальний |
| Фільтр для води | HEPA фільтр |
| Штрих код | 6902019082319 |
- Цена: 4 919 ₴

