
Karcher FC 5 Premium Пилосос миючий (1.055-560.0)
- Нет в наличии
- Код: 72572
10 599 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Karcher FC 5 Premium Пилосос миючий (1.055-560.0) Шукаєте якісну і надійну побутову техніку, яка допомогла б з прибиранням будинку або офісі? Німецька компанія Karcher представляє вашій увазі універсальний пристрій, який зможе забезпечити порядок в будь-якому приміщенні. Миючий пилосос з потужністю 460 Вт, напругою мережі 220 В (50 Гц) з легкістю зможе очистити від пилу, відходів і бруду тверді покриття: плитку, ламінат, лінолеум і тд. Характеристики моделі FC 5: висока продуктивність (60 м2). наявність двох великих баків, основного, для чистої води (400 мл) і додаткового, для брудної (200 мл). Компактні габарити (320 х 270 х 1220 мм) і невелика вага (4, 6 кг) дозволять швидко і легко переміщати обладнання і зручно зберігати. Переваги: Стильний універсальний дизайн Зручне використання Наявність сучасний функцій Висока продуктивність
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.6 кг |
| Основные | |
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид прибирання | Волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 320х270х1220 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дополнительно | Об'єм бака для брудної води: 200 мл Час висихання очищених підлог: 2 хв Робоча ширина роликових лічильників: 300 мм |
| Комплектация | - Система з двох баків - Пара роликів для очищення (жовтий) - Пара роликів для очищення (сірий) - Універсальний очисник для підлоги, 30 мл - Очищувальна та паркувальна станція - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Німеччина |
| Напряжение сети | 220В / 50Гц |
| Объем бака | 400 мл |
| Мощность | 460 Вт |
| Назначение | Для всіх видів твердих покриття для підлоги - таких, як паркет, ламінат, пробка, камінь, лінолеум, ПВХ і т.д. |
| Радиус действия | 60 м2 |
| Тип пилососу | Миючий |
| Штрих код | 4054278091624 |
- Цена: 10 599 ₴







