
Karcher FC 5 Пилосос миючий (1.055-500.0)
- Нет в наличии
- Код: 71222
9 199 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Karcher FC 5 Пилосос миючий (1.055-500.0) Хочете, щоб в будинку завжди панував порядок і затишок? У цьому вам допоможе миючий пилосос від відомої на весь світ німецької компанії Karcher. Вона славиться своєю якісної і надійної побутовою технікою. Модель FC 5 - яскравий тому приклад. Вона володіє відмінними сучасними властивостями, які вже встигли оцінити безліч користувачів. Очистити тверді покриття для підлоги, а саме: паркет, ламінат, лінолеум, плитку від пилу, відходів і бруду не складе ніяких труднощів. Пристрій оснащений потужністю 460 Вт, об'ємом бака - 0,4 л. Напруга мережі становить 220 В (50 Гц). Швидкість обертання роликів - 500 об / хв, робоча ширина роликовий щіток - 300 мм, а продуктивність - 60 м2. Вам з легкістю вдасться очистити приміщення в максимально короткий термін. Переваги: Висока продуктивність Стильний і сучасний дизайн Універсальність застосування
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Мощность | 460 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.6 кг кг |
| Вид прибирання | Волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 320x270x1220 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дополнительно | Швидкість обертання роликів: 500 об/хвПродуктивність за площею (до заправки): 60 м2Час висихання очищеної підлоги: 2 хвРобоча ширина роликових щіток: 300 мм |
| Комплектация | Система з двох баківПара роликів для очищення (жовтий)Універсальний очисник для підлоги, 30 млОчищаюча та паркувальна станція |
| Країна походження | Німеччина |
| Напряжение сети | 220В / 50Гц |
| Объем бака | 0.4 л |
| Назначение | Для всіх видів твердих покриття для підлоги - таких, як паркет, ламінат, пробка, камінь, лінолеум, ПВХ і т.д. |
| Тип пилососу | Миючий |
| Штрих код | 4054278516196 |
- Цена: 9 199 ₴

