
Karcher KВ 5 Premium електровіник (1.258-021.0)
- Нет в наличии
- Код: 85420
3 499 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Karcher KВ 5 Premium електровіник (1.258-021.0) Електрична мітла від німецької компанії Karche r - незамінний помічник в прибиранні в 21 столітті. Завдяки ергономічній формі апарату вам більше не потрібно нахиляться, щоб прибрати забруднення. Пилосос можна «зробити під себе», підібравши індивідуально висоту ручки. Дуже добре працює як на твердих, так і на килимових покриттях. Легко бореться з волоссям і шерстю тварин. Підмітає впритул до країв. Також він може легко переміщатися між стільцями і під меблями, без праці очищає сходи. Все це забезпечує максимальну робочу продуктивність даного інструменту. Ширина робочої турбощітки 210 мм. Обсяг контейнера для сміття 370 мл. Він легко виймається і вставляється назад. Ця модель турбовеніка працює на літій-іонному акумуляторі , напругою 3,7 В. Легкий (1,2 кг), маневрений, довговічний акумуляторний пилосос з гарантією 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.2 кг кг |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 215 x 230 x 1120 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дополнительно | Час роботи від одного заряду на твердих покриттях - 34.5 хв. Час роботи від одного заряду на килимових покриттях - 23 хв. |
| Діаметр насадок | 210 мм |
| Комплектация | Універсальна щітка, знімнаЗарядний пристрій |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Напряжение сети | 100 - 240 В/50 - 60 Гц |
| Объем бака | 370 мл |
| Назначение | прибирання твердих підлогових покриттів, килимів, між стільцями, під меблями, сходи. |
| Тип пилососу | Електровіник |
| Турбощітка | Да |
| Штрих код | 4054278523910 |
- Цена: 3 499 ₴


