
KARCHER SV 7 PREMIUM Паропилосос (1.439-420.0)
- Нет в наличии
- Код: 73223
32 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики KARCHER SV 7 PREMIUM Паропилосос (1.439-420.0) Виробник Karcher Країна походження Німеччина Гарантія 1 рік Тип пилососа миючий вид прибирання Суха і волога потужність Потужність 2200 Вт потужність всмоктування 1100 Вт розрідження 210/21 мбар / кПа обсяг бака 0.6 л Довжина кабеля 6 м система фільтрації Фільтр НЕРА Фільтр для води 1,2 л Рівень шуму 71 дБ призначення Суха і вологе прибирання підлоги, м'яких меблів, важкодоступних щілин, миття вікон і т.д. Габарити 515 x 336 x 340 мм вага 9.4 кг додатково Макс. тиск пари: 4 бар Час нагріву: 5 хв Випуск пара: 65 г / хв Обсяг котла: 0.45 л Бачок для наповнення системи: 0.5 л Захист від дітей Регулювання сили всмоктування Система з двох баків ножний перемика Комплектація Пилосос з парогенератором
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 9.4 кг |
| Основные | |
| Производитель | Karcher |
| Мощность всасывания | 1100 Вт |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 71 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид прибирання | Суха та волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 515 x 336 x 340 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 6 м |
| Дополнительно | Макс. тиск пари: 4 бар Час нагріву: 5 хв Випуск пари: 65 г/хв Об'єм котла: 0.45 лБачок для доливки води: 0.5 лЗахист від дітей Регулювання сили всмоктуванняСистема з двох баківНіжний перемикач увімк./вимк. на корпусі |
| Комплектация | Пилосос з парогенератором Насадки:-Основна-Щілева-Для м'яких меблівМірна склянка Щітка для чищення Мішок для аксесуарів Піногасник “Foamstop” Комплект для прибирання підлоги (з підведенням пари) Шланг з підведенням пари та рукояткою |
| Країна походження | Німеччина |
| Объем бака | 0.6 л |
| Мощность | 2200 Вт |
| Назначение | Сухе і вологе прибирання підлоги, м'яких меблів, важкодоступних щілин, миття вікон і т.д. |
| Разрежение | 210 / 21 мбар/кПа |
| Система фільтрації | Фільтр НЕРА |
| Тип пилососу | Миючий |
| Фільтр для води | 1,2 л |
| Штрих код | 4039784998971 |
- Цена: 32 999 ₴

