
Karcher T 8/1 L Пилосос для сухого прибирання (1.527-188.0)
- Нет в наличии
- Код: 79363
6 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Karcher T 8/1 L Пилосос для сухого прибирання (1.527-188.0) Професійний пилосос для прибирання сухого сміття T 8/1 L, пропонується спеціально для майстрів і умільців, оскільки він розроблений спеціально для задоволення їхніх потреб. Міцний і потужний, оснащений ергономічною ременем для перенесення, буде ефективний при ремонті і на кожному будівництві. Його надзвичайно легка вага при достатньому обсязі бака, не тільки полегшує транспортування, але також означає, що він може бути використаний для роботи там, де важко використовувати важкі пилососи, наприклад, на сходових прольотах, драбинах і лісах, або в приміщеннях, щільно заставлених меблями , наприклад - залах для глядачів в кінотеатрі. Відсутність коліс у пилососа підвищує його стійкість. Пилосос сертифікований по класу пилу "L", що означає, що він може використовуватися у відповідній цієї категорії курній середовищі. Металеві трубки і насадки можуть зручно зберігатися на корпусі пилососа.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3.5 кг |
| Основные | |
| Производитель | Karcher |
| Тип уборки | Сухая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Всмоктуючий шланг | 2,5 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 375 x 285 x 320 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Довжина кабеля | 7,5 м |
| Країна походження | Німеччина |
| Напряжение сети | 220 - 240 В |
| Объем бака | 8 л |
| Мощность | 850 Вт |
| Назначение | для сухого убоку |
| Разрежение | 235 / 23,5 мбар/кПа |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Штрих код | 4054278157740 |
- Цена: 6 999 ₴

