
Karcher VC 3 Premium Пилосос циклонний (1.198-131.0)
- Нет в наличии
- Код: 56741
5 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Karcher VC 3 Premium Пилосос циклонний (1.198-131.0) Німецький бренд Karcher представляє вашій увазі вдосконалений циклонний побутовий пилосос з річною гарантією, призначений для сухого прибирання. Він з легкістю очистить тверді покриття від пилу та сміття. Завдяки його маневреності, а також спеціальним насадкам, він усуне бруд навіть в самих важкодоступних місцях. Потужність пристрою складає Потужність 700 Вт. Модель VC 3 передбачає контейнер ємністю 0.9 л, а також фільтр HEPA 13, завдяки якому повітря очищається від різноманітних бактерій і пилових кліщів, які, в свою чергу, можуть викликати алергію. Даний пилосос простий і зручний в експлуатації. Радіус його дії - 7.5 м, рівень шуму - 76 дБ. Його корпус виконаний білому кольорі з жовтими вставками. Він стане чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру. Габарити 388 х 269 х 334 мм, вага 4.4 кг
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.4 кг |
| Основные | |
| Производитель | Karcher |
| Тип уборки | Сухая |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Радиус действия | 7.5 м |
| Уровень шума | 76 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Всмоктуючий шланг | 1.5 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 388x269x334 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Комплектация | - Всмоктуючий шланг, 1.5 м- Насадка для підлоги- Телескопічна щілинна насадка- Насадка-кисть для меблів- Насадка для м'яких меблів- Аксесуари на всмоктувальну трубку- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Німеччина |
| Напряжение сети | 220В / 50 Гц |
| Объем бака | 0.9 л |
| Мощность | 700 Вт |
| Назначение | Для збирання сухого сміття |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Штрих код | 4054278173764 |
- Цена: 5 999 ₴


