
Karcher WV 2 Premium + KV4 Premium пилосос віконний
- Нет в наличии
- Код: 87476
4 499 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Karcher WV 2 Premium + KV4 Premium пилосос віконний Виробник Karcher Країна походження Німеччина Тип пилососа віконний вид прибирання волога напруга мережі 100 - 240 В / 50 - 60 Гц обсяг бака 100 мл Довжина кабеля без кабелю продуктивність прибирання 75 м² = 25 вікон призначення прибирання гладких поверхонь (плитка, дзеркала або душові кабіни). Габарити 120 x 280 x 320 мм вага 0.6 кг додатково Комплектація Літій-іонний акумулятор Зарядний пристрій швидкозарядний пристрій Змінна усмоктувальна насадка Акумуляторний вібропад KV 4 Серветка, 1 x Штрих код:4054278469577
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.6 кг |
| Основные | |
| Производитель | Karcher |
| Тип уборки | Влажная |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид прибирання | Волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 120 x 280 x 320 мм |
| Довжина кабеля | без кабелю |
| Комплектация | Літій-іонний акумуляторЗарядний пристрійШвидкозарядний пристрійЗмінна насадка, що всмоктує,Акумуляторний вібропад KV 4Серветка, 1 x |
| Країна походження | Німеччина |
| Напряжение сети | 100 - 240 В/50 - 60 Гц |
| Объем бака | 100 мл |
| Назначение | прибирання гладких поверхонь (плитка, дзеркала чи душові кабіни). |
| Продуктивність збирання | 75 м ² 25 вікон |
| Тип пилососу | Віконний |
| Штрих код | 4054278469577 |
- Цена: 4 499 ₴

