
Миючий пилосос Karcher FC 3 Cordless
- Нет в наличии
- Код: 85141
6 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Миючий пилосос Karcher FC 3 Cordless Karcher FC 3 Cordless - миючий німецький пилосос з річною гарантією, який впорається з усіма видами забруднень. З ним ви точно забудете все труднощі очищення килимів, килимів і навіть м'яких меблів. Високоякісне і надійне пристрій усуне пил, бруд, залишки їжі в будь-якому місці за лічені хвилини. Він призначений як для сухої, так і вологого прибирання, що значно спрощує і прискорює процес збирання. Ви зможете не тільки зібрати все сміття, а й помити підлогу. Механізм працює від мережі, (напруга 220В / 50 Гц), має обсяг бака 370 мл, радіус дії 60 м², напруга акумулятора 7.2 В. Час заряду акумулятора складає 4 хвилини, час його роботи - 20 хвилин. Вага 2.4 кг і компактні габарити 305 х 226 х 1220 мм дозволять розмістити апарат де завгодно. Переваги: Багатофункціональність Висока продуктивність Невеликий розмір
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.4 кг кг |
| Вид прибирання | Суха та волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 305 x 226 x 1220 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дополнительно | Час заряду акумулятора 4 хв. Час роботи акумулятора 20 хв. |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга акумулятора | 7.2 У |
| Напряжение сети | 220В / 50 Гц |
| Объем бака | 370 мл |
| Назначение | Для сухого та вологого збирання |
| Радиус действия | 60 м² |
| Тип пилососу | Миючий |
| Штрих код | 4054278311852 |
- Цена: 6 899 ₴








