
Підлогомийна машина FC 7 Cordless Premium Karcher
- Нет в наличии
- Код: 105802
23 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Підлогомийна машина FC 7 Cordless Premium Karcher Підлогомийна машина FC 7 Cordless Premium Karcher - якісна акумуляторна модель з відмінним співвідношенням ціна-якість, оснащена системою з двох бачків для брудної та чистої води. Машина підходить для будь-яких підлогових покриттів. Модель відрізняється своєю компактністю, високою продуктивністю та маневреністю. Машина з легкістю прибере будь-які повсякденні сухі та вологі забруднення. Швидкість обертання щіток і витрата води можна регулювати в залежності від покриття або забруднення. Машина дуже проста у використанні, навчитися керувати машиною можна за короткий проміжок часу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.3 кг кг |
| Вид прибирання | Суха та волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 310 x 230 x 1210 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дополнительно | Час заряду акумулятора - 4 години Час роботи акумулятора - 45 хв Вбудоване світлодіодне підсвічування Два режими прибирання та додаткова функція Boost Інтелектуальна система контролю рівня заповнення бачка Функція очищення апарата та роликових щіток |
| Діаметр насадок | 300 мм |
| Комплектация | 2 універсальні ролики, сірі2 ролики для кам'яних поверхонь Засіб для прибирання кам'яної підлоги RM 537, 30 млУніверсальний засіб для підлоги RM 536 500 млОчищаюча паркувальна станціяЗарядний пристрій |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга акумулятора | 25.55 В |
| Напряжение сети | 100 - 240 В |
| Объем бака | 0.4 л |
| Назначение | Для прибирання будь-яких твердих підлогових покриттів |
| Продуктивність збирання | 135 м2 |
| Тип пилососу | Підлогомийна машина |
| Штрих код | 4054278540962 |
- Цена: 23 999 ₴

