
Пилосос циклонний GVC8210G Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 90249
3 439 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Пилосос циклонний GVC8210G Grunhelm Мішок пилосос GRUNHELM GVC8210G - контейнерна модель з системою відцентрової очистки повітря. Великий радіус прибирання (9м) дозволить швидко і якісно забратися в квартирі або будинку. Для зручності користування є регулятор на корпусі. Загальна потужність пилососа - 2000 Вт, потужність всмоктування - 180-300 Вт.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 5.5 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Радиус действия | 9 м |
| Уровень шума | 80 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 42х25, 5х31, 5 см |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Комплектация | Пилосос, Стальна телескопічна трубка, Фільтр, Шланг, Щітка підлога/килим, Дві насадки (для м'яких меблів та щілинна Інструкція, |
| Країна походження | Китай |
| Объем бака | 2 л |
| Мощность | 850 Вт |
| Мощность всасывания | 180-300 Вт |
| Система фільтрації | Циклон |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Штрих код | 6902018020008 |
- Цена: 3 439 ₴

