
Пилосос циклонний GVCM145CO Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 97659
3 849 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Пилосос циклонний GVCM145CO Grunhelm Мішок пилосос GRUNHELM GVCM145CO - компактна, якісна контейнерна модель. Великий радіус прибирання (10 м) і бак об'ємом 1.5 л дозволить швидко і якісно забратися в квартирі або невеликому будинку. Загальна потужність пилососа - Потужність 1400 Вт. Безперечними плюсами моделі є наявність захисту двигуна, індикатора пилу, а також HEPA-фільтра.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Радиус действия | 10 м |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 250х220х100 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220-240 В |
| Объем бака | 1.5 л |
| Мощность | 850 Вт |
| Система фільтрації | Циклон |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Штрих код | 6902020121502 |
- Цена: 3 849 ₴

