
Пилосос циклонний GVCM243CB Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 119178
5 959 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Пилосос циклонний GVCM243CB Grunhelm Пилосос GVCM243CB циклонний — якісна модель з функцією регулювання потужності всмоктування пилу. Максимальна потужність пилососа становить 850 Вт, всмоктує з потужністю 500 Вт. Пилозбірник об'ємом 3 л легко і швидко діставати з пилососа при поможи однієї кнопки. Безперечними плюсами моделі є наявність захисту двигуна, індикатора пилу, а також HEPA-фільтра.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.8 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Мощность всасывания | 500 Вт |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Радиус действия | 10 м |
| Уровень шума | 78 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Всмоктуючий шланг | 1.5 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 437х275х333 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220-240 В |
| Объем бака | 3 л |
| Мощность | 850 Вт |
| Система фільтрації | Циклон |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Штрих код | 6902000221314 |
- Цена: 5 959 ₴










