
Пилосос для сухого прибирання Karcher VC 5
- Нет в наличии
- Код: 85415
7 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Пилосос для сухого прибирання Karcher VC 5 VC 5 - видатне пристрій із річною гарантією і відмінними характеристиками від німецького популярного бренду Karcher. Пилосос призначений для сухого прибирання. Він з легкістю усуне пил, бруд, сміття на твердих покриттях: керамічній плитці, лінолеумі, ламінат, а також килимі. Завдяки вертикального положення пристрою, прибирання для вас буде комфортним і зручним. Це значно прискорює і спрощує її процес. Потужність апарату - 500 Вт, об'єм бака - 0.5 л, радіус дії - 8.5 м, рівень шуму - 77 дБ, напруга акумулятора - 220-240 В. Завдяки кабелю 7.5 м, ви зможете без труднощів дістатися до самих важкодоступних місць і очистити їх. Слід також відзначити компактні габарити пристрою 182 х 261 х 621 мм і невелика вага: 3.6 кг.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3.6 кг |
| Основные | |
| Производитель | Karcher |
| Тип уборки | Сухая |
| Питание | Аккумулятор |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Радиус действия | 8.5 м |
| Уровень шума | 77 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 182 x 261 x 621 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 7.5 м |
| Дополнительно | Клас енергоефективності A+ |
| Комплектация | М'яка накладка на рукоятціТелескопічна всмоктувальна трубкаФільтр HEPA, HEPA-фільтрНасадка для м'яких меблів |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга акумулятора | 220 - 240 В |
| Объем бака | 0.5 л |
| Мощность | 500 Вт |
| Назначение | Для сухого збирання |
| Тип пилососу | Вертикальний |
| Штрих код | 4054278184357 |
- Цена: 7 999 ₴

