
Пилосос GVC8217O Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 90251
3 349 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Пилосос GVC8217O Grunhelm Пилосос GVC8217O з мішком для пилу класичний - горизонтальний (підлоговий) на коліщатках. У комплект входить: мішок-пилозбірник (в який під час прибирання потрапляє все сміття різних фракцій і пил), універсальна щітка підлога / килим, дві насадки (для м'яких меблів і щілинна). Зручність під час збирання забезпечує регулювання потужності, розташована на корпусі. Наявність телескопічної трубки забезпечує можливість регулювання її довжини і установки в найбільш зручному для користувача положенні. Працює від електромережі, довжина мережевого шнура забезпечує широкий фронт робіт, що дає додаткову зручність в процесі роботи. Такий пилосос може виконувати безліч функцій (в залежності від наявності різних насадок), наприклад: очищати підлогу і килимові покриття, м'які меблі, штори, горизонтальні поверхні, збирати пил в щілинах за меблями і т. д
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 6 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Радиус действия | 9 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 460х312х217 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Комплектация | Пилосос, Сталева телескопічна трубка, Текстильний - багаторазовий мішок, Фільтр, Шланг, Щітка підлога/килим, Дві насадки (для м'яких меблів та щілинна, Інструкція, |
| Країна походження | Китай |
| Объем бака | 2.5 л |
| Мощность | 850 Вт |
| Система фільтрації | мішок |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Штрих код | 6902018018005 |
- Цена: 3 349 ₴

