
Пилосос віконний WV 6 Premium Karcher
- Нет в наличии
- Код: 94158
4 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Пилосос віконний WV 6 Premium Karcher Мийка вікон з акумуляторним пилососом WV 6 Premium - одне задоволення. Він всмоктує брудну воду, тому на склі не залишається ніяких патьоків і розлучень. Для максимально гарного результату в очищенні вікон і дзеркальних поверхонь в комплекті з пилососом йде пульверизатор з миючим засобом і мікроволокон обтягуванням. Апарат працює на акумуляторної літій-іонної батареї, час заряду якої становить 170 хвилин. Час роботи акумулятора: 100 хвилин. Передбачено бак для води 150 мл. Робоча ширина всмоктування насадки 280 мм, вузької - 170 мм.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.76 кг |
| Основные | |
| Производитель | Karcher |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид прибирання | Волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 126 x 280 x 310 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дополнительно | Дисплей для відображення залишкового часу роботи в хвилинах Удосконалена технологія виготовлення стяжок |
| Діаметр насадок | 280, 170 мм |
| Комплектация | Віконний пилосос з акумулятором Швидкозарядний пристрійСкребок для бруду Пульверизатор Extra з серветкою з мікрофібри Мікроволоконна обтяжка для зовнішніх робіт, 1 xКонцентрат засобу для миття вікон 20 мл |
| Країна походження | Німеччина |
| Объем бака | 0.15 л |
| Назначение | Чищення скла та інших гладких поверхонь |
| Продуктивність збирання | Прибл. 300 м² 100 вікон |
| Тип пилососу | Віконний |
| Штрих код | 4054278469553 |
- Цена: 4 999 ₴

