
Пилосос віконний WV 6 Premium + KV 4 Premium White Karcher
- Нет в наличии
- Код: 98736
7 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Пилосос віконний WV 6 Premium + KV 4 Premium White Karcher За допомогою акумуляторного вібропада KV 4 Premium можна з легкістю очистити бруд з поверхні без необхідності відтирання. Підходить для всіх гладких поверхонь, таких як вікна, дзеркала, душові кабіни або плитка. Вібрація підвищує ефективність очищення поверхні і виключає необхідність отскабліванія стійких забруднень. Потім надлишкову рідину можна видалити за допомогою віконного пилососа WV 6 Premium , який забезпечує прибирання без слідів і смуг. Час роботи пилососа від одного заряду акумулятора складає 100 хвилин. Для зручного використання пристроєм також передбачений світлодіодний дисплей, який постійно на виду. Пристрої виконані з якісних матеріалів, що гарантує їх тривалу службу.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.76 кг |
| Основные | |
| Производитель | Karcher |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид прибирання | Волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 126 x 280 x 310 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дополнительно | Тип батареї Літій-іонний акумулятор Час заряджання акумулятора 170 хв Час роботи акумулятора 100 хв |
| Діаметр насадок | робоча ширина всмоктувальної насадки – 280 мм |
| Комплектация | Пилосос віконний Karcher WV 6Вібропад KV 4 PremiumЗарядний пристрійЗмінна всмоктувальна насадка2 серветки4 пакети миючих засобів по 20 мл |
| Країна походження | Німеччина |
| Объем бака | 150 мл |
| Продуктивність збирання | від 1 заряду прибл. 300 м² 100 вікон |
| Тип пилососу | Віконний |
| Штрих код | 4054278469591 |
- Цена: 7 699 ₴










