
Пилосос Grunhelm GVC-1406CB ECO
- Нет в наличии
- Код: 117108
5 519 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис пилососа Grunhelm GVC-1406CB ECO
Пилосос Grunhelm GVC-1406CB ECO потужністю 850 Вт має місткість пилозбірника 1.8 л і довжину кабелю 5 м.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Цвет | Синий |
| Объем бака | 1.8 л |
| Мощность | 850 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 230х260х340 мм |
| Тип збирання | Сухая |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фильтра | Циклон |
- Цена: 5 519 ₴

