
Пилосос Grunhelm GVCM244BO
- Нет в наличии
- Код: -119219
4 829 ₴
Опис Пилосос Grunhelm GVCM244BO
Пилосос GVCM244BO – побутова модель, яка підійде для швидкого та якісного сухого прибирання будинку чи квартири. Потужність моделі 2400 Вт, радіус збирання 10м.
Як пилозбірник у пилососі використовується мішок, його об'єм становить 6 л. Для увімкнення/вимкнення є зручна кнопка на корпусі, довжина кабелю живлення 5 метрів.
Пилосос GRUNHELM GVCM244BO допоможе швидко та якісно зробити сухе прибирання та позбутися пилу та сміття. Завдяки сучасному фільтру HEPA, який вловлює найдрібніші частинки пилу, після збирання не залишиться неприємного запаху.
Для покращення якості збирання більш передбачена універсальна насадка для килима та підлоги, а також щілинна насадка.
Особливості:
- Індикатор заповнення пилозбірника
- Автозмотування шнура
- Сталева телескопічна
- Вхідний HEPA фільтр
- Мішок з мікрофібри
- Захист двигун ателя
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип уборки | Сухая |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Радиус действия | 10 м |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 7 кг |
| Вага нетто | 5 кг |
| Вид прибирання | Суха |
| Всмоктуючий шланг | 1.5 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 504х310х247 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Довжина телескопічної трубки | 50/80 см |
| Дополнительно | -Індикатор пилу -Захист двигуна |
| Комплектация | Щітка М807 |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220-240 В |
| Объем бака | 6 л |
| Мощность | 850 Вт |
| Регулирование мощности | Да |
| Система фільтрації | HEPA |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих код | 6902000241428 |
- Цена: 4 829 ₴







