
Пилосос - GVC-1703 HB з мішком ECO POWER Grunhelm чорно-сірий
- В наличии
- Код: 147467
3 389 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Пилосос - GVC-1703 HB з мішком ECO POWER Grunhelm чорно-сірий
Пилосос GVC-1703
Довжина телескопічної трубки: 74 см
Радіус прибирання: 8 м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Мощность всасывания | 380 Вт |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 70 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 5.8 кг |
| Вага нетто | 4.9 кг |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити упаковки | 435х295х310 мм |
| Габаритні розміри | 430х286х240 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина кабеля | 1.5 м |
| Довжина телескопічної трубки | 74 см |
| Цвет | Чорно-сірий |
| Комплектация | шланг, телескопічна трубка, основна щітка, маленька щітка 2в1 |
| Країна походження | Китай |
| Номинальное напряжение | 220-240 В В |
| Объем бака | 3 л |
| Мощность | 899 Вт |
| Радиус уборки | 8 м |
| Система фільтрації | Мішковий |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Управление | Механическое |
| Частота | 50/60 Гц |
- Цена: 3 389 ₴







