
Пилосос - GVC8216 EP циклон ECO POWER Grunhelm синій
- В наличии
- Код: 138185
3 399 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Пилосос - GVC8216 EP циклон ECO POWER Grunhelm синій - контейнерний пилосос виготовлений із використанням технології «циклон». У ньому основою системи фільтрації служить відцентрове очищення повітря. Його потоки, потрапляючи в очищувач, з величезною швидкістю обертаються всередині, виконуючи роботу циклону. В результаті важкі пилові частинки осідають на пластину, що фільтрує, і потім видаляються шляхом витрушування.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.6 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип | Робот |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог звичайного мотору | 1600 Вт |
| Вага брутто | 5.4кг |
| Вид прибирання | Суха |
| Всмоктуючий шланг | 40/80см |
| Габарити | 356мм*243мм*304мм |
| Габарити упаковки | 410мм*305мм*345мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина кабеля | 3.5 м |
| Довжина телескопічної трубки | 40/80 см |
| Цвет | Синий |
| Комплектация | Шланг, телескопічна трубка, основна щітка, маленька щітка 2в1 |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220-240 В |
| Объем бака | 3 л |
| Мощность | 899 Вт |
| Радиус уборки | 7 м |
| Тип пилососу | Пилосос контейнерний |
- Цена: 3 399 ₴










