
Пилосос миючий акумуляторний ручний - GAWVC-06 HBV GRUNHELM
- В наличии
- Код: 145507
3 659 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Миючий акумуляторний ручний пилосос GRUNHELM GAWVC-06 HBV — це сучасне рішення для зручного та ефективного прибирання без зайвих дротів. Пристрій швидко справляється з забрудненнями на різних типах поверхонь — від килимів і меблевої оббивки до салонів автомобілів. Незалежно від того, чи пляма свіжа, чи вже встигла засохнути — цей компактний пилосос легко впорається з нею.
Основні переваги GRUNHELM GAWVC-06 HBV:
Оснащений роликовою щіткою з електроприводом, пристрій ефективно збирає бруд і плями, а завдяки поєднанню функцій розпилення, скрабування та всмоктування — забезпечує глибоке очищення поверхонь. Висока продуктивність гарантує чистоту незалежно від типу забруднення. Цей миючий пилосос створено з урахуванням вашого комфорту та довговічності в експлуатації. Тепер не потрібно хвилюватися через плями від дітей чи домашніх улюбленців — пристрій дозволяє швидко впоратися навіть з раптовим безладом, залишаючи оббивку та інші поверхні доглянутими й охайними. Обслуговування GRUNHELM GAWVC-06 HBV просте і зручне: усі знімні частини легко миються, в тому числі в посудомийній машині. Це дозволяє тримати пристрій у чистоті та готовим до роботи у будь-який момент.
Основні переваги GRUNHELM GAWVC-06 HBV:
Оснащений роликовою щіткою з електроприводом, пристрій ефективно збирає бруд і плями, а завдяки поєднанню функцій розпилення, скрабування та всмоктування — забезпечує глибоке очищення поверхонь. Висока продуктивність гарантує чистоту незалежно від типу забруднення. Цей миючий пилосос створено з урахуванням вашого комфорту та довговічності в експлуатації. Тепер не потрібно хвилюватися через плями від дітей чи домашніх улюбленців — пристрій дозволяє швидко впоратися навіть з раптовим безладом, залишаючи оббивку та інші поверхні доглянутими й охайними. Обслуговування GRUNHELM GAWVC-06 HBV просте і зручне: усі знімні частини легко миються, в тому числі в посудомийній машині. Це дозволяє тримати пристрій у чистоті та готовим до роботи у будь-який момент.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 76 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2000 mAh |
| Адаптер | TYPE C + USB |
| Аккумулятор | Літій-іонний |
| Вага брутто | 2.4 кг |
| Вага нетто | 1.84 кг |
| Вид прибирання | Мокра |
| Габарити (ШхГхВ) | 422×133×234 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Країна походження | Китай |
| Материал бака | Пластик АБС |
| Номинальное напряжение | 220-240 В В |
| Номинальная мощность | 60 Вт W |
| Об’єм баку використаної води | 500 мл |
| Об’єм баку чистої води | 300 мл |
| Поток воздуха | >8 Кпа |
| Потік повітря, л/хв | до 5 л/c |
| Тип батареи | 18650-2000mAh-5C |
| Тип пилососу | Миючий акумуляторний ручний |
| Час заряджання акумулятора | до 3.5 г |
| Час роботи в стандартному режимі | до 40 хв |
| Час роботи в турбо режимі | до 20 хв |
- Цена: 3 659 ₴










