
Пилосос миючий - GWVC-05 HBR GRUNHELM
- Нет в наличии
- Код: -145509
3 450 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Миючий пилосос GRUNHELM GWVC-05 HBR це сучасне рішення для глибокого прибирання у вашому будинку. Завдяки потужному мотору, пристрій ефективно справляється з пилом, брудом та плямами на різних поверхнях — від килимів та твердих підлог до м'яких меблів. Комбінована функція миття та всмоктування дозволяє одночасно очищати та підсушувати поверхню, залишаючи її максимально чистою та доглянутою. Це ідеальний
вибір тих, хто цінує чистоту легко. Ергономічний дизайн, ємний резервуар для води та інтуїтивне керування
забезпечують комфорт у використанні та швидке обслуговування. GRUNHELM GWVC-05 HBR – це надійний помічник для підтримки гігієни у будь-якому куточку вашого будинку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 80 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 5.5 кг |
| Вага нетто | 4.5 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 317X240X350 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Материал бака | Пластик АБС |
| Номинальное напряжение | 220-240 В В |
| Номинальная мощность | 450 Вт W |
| Об’єм баку використаної води | 800 мл |
| Об’єм баку чистої води | 1080 мл |
| Мощность всасывания | 1.9 А |
| Поток воздуха | >11 Кпа |
| Потік повітря, л/хв | до 10 л/c |
| Тип пилососу | Миючий |
- Цена: 3 450 ₴










