
Пилосос миючий - GWVC-61В S Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 149117
8 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Пилосос миючий акумуляторний - GWVC-61В S Grunhelm
Миючий пилосос GWVC-61В S Grunhelmце сучасне рішення для глибокого прибирання у вашому будинку. Завдяки потужному мотору, пристрій ефективно справляється з пилом, брудом та плямами на різних поверхнях — від килимів та твердих підлог до м'яких меблів. Комбінована функція миття та всмоктування дозволяє одночасно очищати та підсушувати поверхню, залишаючи її максимально чистою та доглянутою. Це ідеальний
вибір тих, хто цінує чистоту легко. Ергономічний дизайн, ємний резервуар для води та інтуїтивне керування забезпечують комфорт у використанні та швидке обслуговування. Пилосос миючий - GWVC-61В S Grunhelm – це надійний помічник для підтримки гігієни у будь-якому куточку вашого будинку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 75 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2600 мАг |
| Вага брутто | 8.5 кг |
| Вага нетто | 4.6 кг |
| Габаритні розміри | 290X270X1150 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Материал бака | Пластик |
| Номинальное напряжение | 220-240 В В |
| Номинальная мощность | 150 Вт W |
| Об’єм баку використаної води | 450 мл |
| Об’єм баку чистої води | 680 мл |
| Мощность всасывания | 5.5 Кпа |
| Тип пилососу | Миючий |
- Цена: 8 999 ₴










