
Пилосос миючий з парою GSWVC-08 HBW GRUNHELM
- Нет в наличии
- Код: 145511
5 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Миючий пилосос GRUNHELM GSWVC-08 HBW — це потужний багатофункціональний пристрій, розроблений для ефективного та комфортного прибирання у вашому домі. Завдяки двигуну потужністю 1650 Вт і силі всмоктування 12000 Па, пилосос легко справляється навіть із найскладнішими забрудненнями на різних поверхнях.
Модель підтримує чотири режими роботи, включаючи:
•стандартний — для повсякденного прибирання,
•режим із подачею пари — для глибокого очищення та знищення бактерій,
•режим пароочисника — підходить для догляду за текстилем, включаючи розгладження складок,
Два окремі баки об'ємом 1250 мл для чистої води та 1150 мл для використаної забезпечують зручність і гігієнічність у використанні.
GRUNHELM GSWVC-08 HBW — чудовий вибір для тих, хто цінує глибоку чистоту,
багатофункціональність і сучасний підхід до прибирання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип | Пароочиститель |
| Тип уборки | Паром |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 6.4 кг |
| Вага нетто | 5.2 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 338X265X380 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Материал бака | Пластик АБС |
| Номинальное напряжение | 220-240 В В |
| Номинальная мощность | 1650 Вт W |
| Об’єм баку використаної води | 1150 мл |
| Об’єм баку чистої води | 1250 мл |
| Мощность всасывания | 2.04 А |
| Поток воздуха | >12 Кпа |
| Потік повітря, л/хв | до 10 л/c |
| Тип пилососу | Миючий з парою |
- Цена: 5 999 ₴










