
Пилисос Grunhelm GVC8217O
- Нет в наличии
- Код: 78814
3 349 ₴
Опис пилососа Grunhelm GVC8217O
Зручність під час прибирання забезпечує регулювання потужності, розташоване на корпусі. Наявність телескопічної трубки забезпечує можливість регулювання її довжини та встановлення в найзручнішому для користувача положенні. Пилосос для сухого прибирання GRUNHELM GVC8217O працює від електромережі, довжина мережевого шнура забезпечує широкий фронт робіт, що дає додаткову зручність у процесі роботи.
Такий пилосос може виконувати безліч функцій (залежно від наявності різних насадок), наприклад: очищати підлогу та килимові покриття, м'які меблі, штори, горизонтальні поверхні, збирати пил у щілинах за меблями тощо.
Переваги:
- Діелектричний корпус — класичний дизайн.
- Завжди готовий до роботи (перед прибиранням і після прибирання приміщення).
- Не вимагає жодних додаткових дій: заливання води, промивання, сушіння, чищення щіткою.
- Текстильний — багаторазовий мішок (проста та гігієнічна заміна мішка).
- Мала вага та компактність.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 5 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Мощность всасывания | 300 Вт |
| Тип уборки | Сухая |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 80 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина шнура | 5 м |
| Максимальная мощность | 850 Вт |
| Объем бака | 2.5 л |
| Тип збирання | Суха |
- Цена: 3 349 ₴

