
Робот для миття вiкон GRH-RN2-18B Grunhelm
- В наличии
- Код: 147804
4 779 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Робот для миття вiкон GRH-RN2-18B Grunhelm
Робот для миття вiкон GRH-RN2-18B чорний, круглий, 3 режими, 50 мл — незамінний помічник у Вашій оселі, для миття вікон на зовнішній стороні, великій площі та в важкодоступних місцях.
Особливості:
- Моделлю можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування.
- Батерея аварійного живлення 650 мАг, до 20 хв
- Швидкість миття 4 хв/кв м
- Автоматичне розпилення води кожні 6 секунд
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 50 мл |
| Батарея для аварійного утримання пристрою | 650 мАг, до 20 хв |
| Вага нетто | 1.95 кг |
| Виявлення віконної рами | Авто |
| Входное напряжение | 24В, 3А |
| Габарити упаковки | 295х145х145 мм |
| Габаритні розміри | 294х146х72 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Контроль від падіння | Електричний накопичувач ДБЖ/страховий трос |
| Країна походження | Китай |
| Кількість режимів | 3 |
| Номинальное напряжение | 220-240 В В |
| Мощность | 72 Вт |
| Потужність притискання | 3000 Па |
| Швидкість очищення | 4 хв/1кв м2 |
- Цена: 4 779 ₴










