
Робот для миття вiкон GRW121SW бiлий Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 142695
5 499 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Робот для миття вiкон GRW121SW бiлий Grunhelm
Робот для миття вiкон GRW121SW (бiлий, круглий, 3 режими, 30 мл) — незамінний помічник у Вашій оселі, для миття вікон на зовнішній стороні, великій площі та в труднодоступних місцях.
Моделлю можна керувати за допомогою іфрачервоного пульта дистанційного керування.
Оснащений Li-on акумулятором 2600 мА * год, роботи якого вистачає до 120 хвилин. Потужність всмоктування 2200 Па.
Батерея аварійного живлення
Швидкість миття 4 хв/кв м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 40 мл |
| Батарея для аварійного утримання пристрою | 500 мАг, до 20 хв |
| Вес | 1.90 кг кг |
| Виявлення віконної рами | Авто |
| Входное напряжение | 24В 3,75А |
| Габарити (ШхГхВ) | 294х746х106 мм |
| Габаритний розмір | 294х146х106 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Контроль від падіння | Електричний накопичувач ДБЖ/страховий трос |
| Країна походження | Китай |
| Кількість режимів | 3 |
| Номинальное напряжение | 220-240 В В |
| Мощность | 90 Вт |
| Швидкість очищення | 4 хв/1кв м2 |
- Цена: 5 499 ₴










