
Робот-пилосос GRVC-T800 Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 94213
5 869 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Робот-пилосос GRVC-T800 — незамінний помічник у Вашому домі. Поки ви займаєтеся своїми справами, він усе зробить за вас. У моделі стоїть система Smart-memory, що гарантує 98% очищеної поверхні за одне прибирання. Моделлю можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування або програми Tuya (сумісність з Amazon Alexa і Google Assistant). Пилосос оснащений Li-on акумулятором 2200 мА * год, роботи якого вистачає до 120 хвилин. Потужність всмоктування 1000 Па.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 2.6 кг |
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 340*340*80 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Напруга акумулятора | 2200 мА*год |
| Напряжение сети | 220-240 В |
| Объем бака | 600 мл |
| Мощность | 1000 Вт |
| Мощность всасывания | 1000 Па |
| Система фільтрації | HEPA |
| Тип пилососу | Робот пилосос |
| Штрих код | 6902020000906 |
- Цена: 5 869 ₴

