
Плита електрична Grunhelm G4FM6611WG
- Нет в наличии
- Код: 130708
11 729 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Окремо стояча плита електрична 4 камфорки з електро-духовкою Grunhelm G4FM6611WG
- Наявність термостату для електричної духовки
- Скляна верхня кришка
- Подвійне скло на дверках духовки
- Можливість зняття внутрішнього скла
- Регулювання ніжок
- Підсвітка духовки
Верхня плита 4 камфорки:
2 камфорки потужністю -1 000Вт
2 камфорки потужністю -1 500Вт
Потужність електро-духовки:
Нижній тен - 1 200 Вт,
Верхній тен- 1 000 Вт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 600х600 мм |
| Гарантія | 12 місяців роки |
| Дополнительно | Наявність термостату для електричної духовки Скляна верхня кришка Подвійне скло на дверках духовки Можливість зняття внутрішнього скла |
| Цвет | Белый |
| Країна походження | Китай |
| Кількість конфорок | 4 |
| Нагревательный элемент | Диск |
| Мощность | 1 200 Вт |
| Потужність конфорок | 2 -1 000Вт 2 -1 500Вт |
| Тип | Окремо стояча плита |
| Тип варильної поверхні | Електрична |
| Тип духовки | Электрическая |
| Управление | Поворотні перемикачі |
- Цена: 11 729 ₴

