
Плита газоелектрична F66234IB Grunhelm
- В наличии
- Код: 152016
15 559 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Плита газоелектрична F66234IB Grunhelm
Подвійна теплоізоляція корпусу плити
Металові грати поверхню матовим металевим покриттям
Легкознімне внутрішнє склодверця та духовки
Регульовані по висоті ніжки
Підсвічування духовки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Характеристики духового шкафа | |
| Газ-контроль духовки | Да |
| Конвекция | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид газа | G20 |
| Витрати газу | 0.715 м³/год г/г |
| Габаритні розміри | 600х600 мм |
| Газ контроль | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Електропідпал поверхні | Підпал в ручках |
| Електроспоживання | 2250 Вт |
| Каталітичне очищення | Немає |
| Категорія газу | I2H2L |
| Цвет | нержавійка |
| Комплектация | Деко+решітка |
| Кількість конфорок | 4 |
| Нагревательный элемент | Верх -низ -вентілятор |
| Наличие крышки | Затемнене скло |
| Об `єм | 70 л |
| Покрытие рабочей поверхности | Эмаль |
| Мощность | 2250 Вт |
| Підсвітка духовки | Да |
| Решітка поверхні | Металева емаль |
| Термометр | Да |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тиск газу | 20 Мбар |
| Турбо конфорка | Велика WOK |
| Управление | Поворотні перемикачі |
| Штрих код | 8690001520168 |
| Ящик для посуду | Да |
- Цена: 15 559 ₴

