
Плита газоелектрична FLG5611AG сіро-чорна Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 133694
10 139 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Плита газоелектрична FLG5611AG сіро-чорна Grunhelm
Плита газоелектрична Grunhelm – модель комплектується функцією газ контролю, тому використання цієї моделі буде максимально безпечним та комфортним. На варильній панелі передбачено 4 інноваційні газові конфорки різних розмірів – для комфортного та рівномірного нагріву посуду різних об'ємів та діаметрів днища. Потужність газового потоку та полум'я регулюють поворотні ручки на передній панелі плити.
- Підсвітлення духовки (включається кнопкою) – лампа розжарювання.
- Подвійне скло дверцят духовки – легкознімне внутрішнє скло дверцят духовки.
- Легко очищається емаль духовки.
- Подвійна теплоізоляція плити, поверхня зовні не нагрівається.
- Чавунна решітка поверхні з матовим емалевим покриттям.
- Регульовані ніжки.
- FFD запобіжний газовий пристрій для кожного пальника та духовки
- Ящик для посуду
- Категорія газу I2H2L
- Витрати газу (G20) 0,70 м. куб./год
- Витрати газу (G25) 0,71 м. куб./год
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 28 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Характеристики духового шкафа | |
| Гриль | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 31 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 500х600 мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 505х630х910 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Цвет | Сіро-чорний |
| Комплектация | 1 решітка, 1 деко |
| Країна походження | Туреччина |
| Кількість конфорок | 4 |
| Наличие крышки | Да |
| Покрытие рабочей поверхности | Эмаль |
| Мощность | 2300 ВТ |
| Таймер | Механічний |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Электрическая |
| Давление | 20 Мбар |
| Управление | Поворотні перемикачі |
| Штрих код | 869001336943 |
- Цена: 10 139 ₴





