
Плита газоелектрична Grunhelm F661234GBС сіро-чорна
- В наличии
- Код: 146322
16 239 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Плита газоелектрична Grunhelm F661234GB сіро-чорна
Плита газоелектрична Grunhelm - модель комплектуються функцією газ контролю, тому використання даної моделі буде максимально безпечним і комфортним. На варочной панелі передбачено 4 інноваційних конфорки різних розмірів - для комфортного і рівномірного нагріву посуду різних обсягів і діаметрів днища. Велика WOK комфорка. Потужність газового потоку і полум'я регулюють поворотні рукоятки на передній панелі плити.
- Каталітичне очищення
- Підсвітлення духовки (включається кнопкою)
- Подвійне скло дверцят духовки – легкознімне внутрішнє скло дверцят духовки.
- Легко очищається емаль духовки.
- Подвійна теплоізоляція плити, поверхня зовні не нагрівається.
- Чавунна решітка поверхні з матовим емалевим покриттям.
- Регульовані ніжки.
- FFD запобіжний газовий пристрій для кожного пальника та духовки
- Ящик для посуду
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Характеристики духового шкафа | |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 44.7 кг |
| Вага нетто | 42.9 кг |
| Вид газа | G20 |
| Витрати газу | 0.772 м3/г г/г |
| Габарити (ШхГхВ) | 598х634х872 мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 635X635X885 мм |
| Газ контроль | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Датчик температури духовки (Термостат) | Да |
| Електропідпал поверхні | Підпал в ручках |
| Энергопотребление | 2250 Вт |
| Загальна потужність | 2250 Вт |
| Каталітичне очищення | Немає |
| Категорія газу | I2H2L |
| Цвет | Сіро-чорна |
| Комплектация | Деко+решітка |
| Країна походження | Туреччина |
| Кількість конфорок | 4 |
| Материал крышки | Затемнене скло |
| Матеріал решіток поверхні | Чавун |
| Металеві висувні полиці | Немає |
| Нагрівальні елементи в духовці | Верх - низ - вентілятор |
| Наличие крышки | Да |
| Покрытие рабочей поверхности | Эмаль |
| Підсвітка духовки | Да |
| Таймер | Механічний |
| Тип | Комбінована (газ+електро) |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тиск газу | 20 Мбар |
| Турбо конфорка | Велика WOK комфорка |
| Управление | Поворотні перемикачі |
| Ящик для посуду | Да |
- Цена: 16 239 ₴

