
Плита газоелектрична Grunhelm FG56113ВЕ Бежева
- В наличии
- Код: 133594
12 229 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Плита газоелектрична Grunhelm FG56113ВЕ Бежева
Плита газоелектрична Grunhelm – модель комплектується функцією газ контролю, тому використання цієї моделі буде максимально безпечним та комфортним. На варильній панелі передбачено 4 інноваційні конфорки різних розмірів – для комфортного та рівномірного нагріву посуду різних об'ємів та діаметрів днища. Потужність газового потоку та полум'я регулюють поворотні ручки на передній панелі плити.
- Розпал конфорок-автоматичний у ручці.
- Підсвітлення духовки (включається кнопкою) – лампа розжарювання.
- Подвійне скло дверцят духовки – легкознімне внутрішнє скло дверцят духовки.
- Легко очищається емаль духовки.
- Подвійна теплоізоляція плити, поверхня зовні не нагрівається.
- Чавунна решітка поверхні з матовим емалевим покриттям.
- Регульовані ніжки.
- Ящик для посуду
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 34.4 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Характеристики духового шкафа | |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Крышка | стеклянная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 36.2 кг |
| Вид газа | G20 |
| Витрати газу | 0.67 м3/г г/г |
| Габарити (ШхГхВ) | 497X627X872 мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 535х635х885 мм |
| Газ контроль | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Датчик температури духовки (Термостат) | Да |
| Електропідпал поверхні | Підпал в ручках |
| Електроспоживання | 2250 Вт |
| Загальна потужність | 1825 Вт |
| Каталітичне очищення | Немає |
| Категорія газу | I2H2L |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация | Деко+решітка |
| Країна походження | Туреччина |
| Кількість конфорок | 4 |
| Металеві висувні полиці | Да |
| Нагрівальні елементи в духовці | Верх - низ |
| Напруга / частота | 220-240B/50Гц |
| Наличие крышки | Да |
| Об `єм | 58 л |
| Покрытие рабочей поверхности | Эмаль |
| Подсветка | Да |
| Решітка поверхні | Металева lama емаль |
| Таймер | Немає |
| Тип | Комбінована (газ+електро) |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тиск газу | 20 Мбар |
| Турбо конфорка | Mini WOK комфорка |
| Управление | Поворотні перемикачі |
| Ящик для посуду | Да |
- Цена: 12 229 ₴



