
Плита газова G4F5600B Grunhelm
- В наличии
- Код: 152017
9 199 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Плита газова G4F5600B Grunhelm
Подвійна тепло ізоляція корпусу плити
Металеві грати поверхні із матовим емальованим покриттям
Легко знімне внутрішнє скло дверцят духовки
Регульовані по висоті ніжки
Підсвічування духовки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Характеристики духового шкафа | |
| Газ-контроль духовки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 32.5 кг |
| Вага нетто | 30.5 кг |
| Вид газа | N.G. |
| Витрати газу | 0.87 м³/год г/г |
| Габарити (ШхГхВ) | 598х635х860 мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 605х640х875 мм |
| Газ контроль | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Каталітичне очищення | Немає |
| Категорія газу | I2H2L |
| Цвет | Чорна |
| Комплектация | Деко+решітка |
| Конвекция | Немає |
| Кількість конфорок | 4 |
| Наличие крышки | Щиток |
| Об `єм | 54 л |
| Покрытие рабочей поверхности | Эмаль |
| Підсвітка духовки | Да |
| Решітка поверхні | Металева емаль |
| Термометр | Да |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Газовая |
| Тиск газу | G20-20 |
| Управление | Поворотні перемикачі |
| Штрих код | 8690001520175 |
| Ящик для посуду | Да |
- Цена: 9 199 ₴

