
Плита газова G4FM6612GB Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 152015
13 129 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Плита газова G4FM6612GB Grunhelm
Подвійна теплоізоляція корпусу плити
Металові грати поверхні з матовим емалевим покриттям
Легкознімне внутрішнє скло дверцят духовки
Регульовані по висоті ніжки
Підсвічування духовки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Характеристики духового шкафа | |
| Газ-контроль духовки | Да |
| Конвекция | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 39.7 кг |
| Вага нетто | 37.6 кг |
| Вид газа | N.G. |
| Витрати газу | 0.87 м³/год г/г |
| Габарити упаковки | 605х640х875 мм |
| Габаритні розміри | 598х635х860 мм |
| Газ контроль | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Електропідпал поверхні | Підпал в ручках |
| Каталітичне очищення | Немає |
| Категорія газу | I2H2L |
| Цвет | Сіро-чорна |
| Комплектация | Деко+решітка |
| Кількість конфорок | 4 |
| Нагревательный элемент | нижній газовий нагрів |
| Наличие крышки | Скляна |
| Об `єм | 70 л |
| Покрытие рабочей поверхности | Эмаль |
| Підсвітка духовки | Да |
| Решітка поверхні | Металева емаль |
| Термометр | Да |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Газовая |
| Тиск газу | G20-20 |
| Управление | Поворотні перемикачі |
| Штрих код | 8690001520151 |
| Ящик для посуду | Да |
- Цена: 13 129 ₴

