
Плита газова Grunhelm G4FG66124GB Сіро-чорна
- В наличии
- Код: 146330
14 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Плита газова Grunhelm G4FG66124GB Сіро-чорна
- Подвійна теплоізоляція корпусу плити.
- Велика WOK комфорка
- Легкознімне внутрішнє скло дверцята духовки.
- Регульовані по висоті ніжки.
- Розпалювання поверхні кнопкою.
- Підсвічування духовки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Характеристики духового шкафа | |
| Газ-контроль духовки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 36.2 кг |
| Вага нетто | 34 кг |
| Вид газа | N.G. |
| Витрати газу | 0.87 м3/г г/г |
| Габарити (ШхГхВ) | 598х634х872 мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 635X635X885 мм |
| Газ контроль | Да |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Електропідпал поверхні | Підпал в ручках |
| Энергопотребление | 25 Вт |
| Каталітичне очищення | Немає |
| Категорія газу | I2H2L |
| Цвет | Сіро-чорна |
| Комплектация | Деко+решітка |
| Конвекция | Немає |
| Країна походження | Туреччина |
| Кількість конфорок | 4 |
| Материал крышки | Скляна |
| Металеві висувні полиці | Немає |
| Наличие крышки | Да |
| Об `єм | 70 л |
| Покрытие рабочей поверхности | Эмаль |
| Мощность | 25 Вт |
| Підсвітка духовки | Да |
| Решітка поверхні | Чавун |
| Таймер | Механічний таймер |
| Термометр | Да |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Газовая |
| Тиск газу | G20-20 |
| Турбо конфорка | Велика WOK |
| Управление | Поворотні перемикачі |
| Штрих код | 8690001463304 |
| Ящик для посуду | Да |
- Цена: 14 999 ₴










