
Сталь ТС-04 Плиткорез ручний 600 мм (64008)
- Нет в наличии
- Код: 55092
1 760 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Сталь ТС-04 Плиткорез ручний 600 мм (64008) Виробник сталь Країна походження Китай Тип ручний ріжучий елемент 15х6х1.5 мм довжина 600 мм глибина різу 10 мм вага 5.5 кг призначення Для керамічної і кахельної плитки додатково Напрямна рамка для різання плитки під кутом до 45 ° Пристрій для свердління отворів від 30 до 80 мм Штрих код:6914466640080
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 5.5 кг |
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина різу | 10 мм |
| Длина | 600 мм |
| Дополнительно | Напрямна рамка для різання плитки під кутом до 45° Пристрій для свердління отворів від 30 до 80 мм |
| Країна походження | Китай |
| Назначение | Для керамічної та кахельної плитки |
| Режущий элемент | 15х6х1.5 мм |
| Тип | Ручной |
| Штрих код | 6914466640080 |
- Цена: 1 760 ₴

