
Сталь ТС-05 Плиткорез ручний 400 мм (64009)
- Нет в наличии
- Код: 55093
1 574 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Сталь ТС-05 Плиткорез ручний 400 мм (64009) Виробник сталь Країна походження Китай Тип ручний ріжучий елемент 22х6х2 мм довжина 400 мм глибина різу 8 мм вага 1.367 кг призначення Для керамічної і кахельної плитки додатково Тривалий термін експлуатації. Наявність разлінеенной шкали. За рахунок використання підшипника переміщення рукоятки легше і точніше. Штрих код:6914466640097
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 1.367 кг |
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина різу | 8 мм |
| Длина | 400 мм |
| Дополнительно | Тривалий термін експлуатації. Наявність шкали. За рахунок використання підшипника переміщення рукоятки легше та точніше. |
| Країна походження | Китай |
| Назначение | Для керамічної та кахельної плитки |
| Режущий элемент | 22х6х2 мм |
| Тип | Ручной |
| Штрих код | 6914466640097 |
- Цена: 1 574 ₴

