
Длінногубци міні 110 мм Сталь 41026
- Нет в наличии
- Код: 50821
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Сталь 41026 длінногубци міні 110 мм
Длінногубци призначені для вигинання петель з проводів, а також захоплення і утримання невеликих предметів при проведенні електромонтажних та інших видів робіт в умови обмеженого доступу.
Особливості:
Нікельоване покриття
Підпружинений поворотний механізм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Тип | Длинногубцы |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | Вага: 0.082 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 155х55-85х18 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Длина | 110 мм |
| Зворотний механізм | Пластина |
| Країна походження | Китай |
| Материал рукоятки | Пластик із еластичними накладками |
| Материал инструмента | Сталь |
| Штрих код | 6914466410263 |
- Цена: 65 ₴


