
Плоскогубці комбіновані міні 110 мм Сталь 41025
- Нет в наличии
- Код: 50820
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Сталь 41025 Плоскогубці комбіновані міні 110 мм
Міні плоскогубці для проведення робіт в галузі електроніки та точної механіки. Забезпечують надійне захоплення та утримання дрібних предметів. Ріжучі кромки виробу дозволяють різати м'який та твердий дріт. Особливості: Нікельоване покриття Підпружинений поворотний механізм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Тип | Плоскогубцы |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | Вага: 0.084 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 120х55-85х18 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Длина | 110 мм |
| Зворотний механізм | Пластина |
| Країна походження | Китай |
| Материал рукоятки | Пластик із гумовими вставками |
| Материал инструмента | Кована інструментальна сталь |
| Штрих код | 6914466410256 |
- Цена: 65 ₴


