
Посудомийна машина GDW 556 W Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 96545
17 049 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Посудомийна машина GDW 556 W Grunhelm
Посудомоечная машина GDW 556 W - модель з високою потужністю 1800 Вт і електронним управлінням. Посудомийка оснащена 5 програмами. Відрізняється від інших наявністю функції попереднього полоскання без використання таблетки. Верхня корзина регулюється по висоті.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 31 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 49 дБ |
| Тип управления | Электронное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Наявність ополіскувача/наявності солі/режимів роботи |
| Вид | Вузька |
| Витрата води за цикл/рік | 10/2380 л |
| Внутрішнє обладнання | Кошик для столових приладівВерхній кошикНижній кошик |
| Габарити (ШхГхВ) | 815х448х558 мм |
| Дополнительно | Блокування від дітей/затримка запуску |
| Защита от протечек | Система "Aquastop" |
| Звуковий сигнал завершення програми | Да |
| Цвет | Белый |
| Місткість комплектів посуду | 9 |
| Напряжение | 220В |
| Мощность | 1800 Вт |
| Система фільтрації, що самоочищається | Да |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.77/222.0 кВт/год |
| Таймер відстрочки старту | 3/6/9 годин |
| Тип установки | Вбудований |
| Функции | Інтенсивна/еко/1 год/попереднє ополіскування |
| Штрих код | 6902020012992 |
- Цена: 17 049 ₴







