
Посудомийна машина GDW 160 S Grunhelm
- В наличии
- Код: 148991
15 119 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Посудомийна машина GDW 160 S Grunhelm - модель з високою потужністю 1920 Вт та електронним керуванням. Посудомийка оснащена 8 програмами.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 33 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 49 дБ |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от протечек | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Наявності ополіскувача, наявності солі, режимів роботи |
| Вага брутто | 38 кг |
| Вид | 60 см |
| Внутрішнє обладнання | Корзинка для столових приборів, верхня корзина, нижня корзина. |
| Габарити (ШхГхВ) | 865 х 600 х 560 мм |
| Габарити упаковки | 889х652х652 мм |
| Звуковий сигнал завершення програми | Да |
| Цвет | Чорний/сірий |
| Місткість комплектів посуду | 13 комплектів посуду |
| Номинальное напряжение | ~220-240 В В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Панель управління | Вбудована, електронна |
| Мощность | 1920 Вт |
| Программы | Попереднє полоскання 45°С. Гібрид 60°С. Гігієнічна 70°С. Еко 50°С. Супер 50°С. Інтенсивна 65°С. Скляний посуд 40°С. Догляд. |
| Регулируемые ножки | Да |
| Таймер відстрочки старту | 3/6/9/12 годин |
| Тип сушки | А++ |
| Тип установки | Повновбудована |
| Тривалість програми стандартного циклу миття: | 285 хв |
| Функції кнопок | програми / затримка запуску/ввімк. - вимк. |
| Штрих код | 6990001489918 |
- Цена: 15 119 ₴




