
Посудомийна машина GDW 425 B Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 123255
19 799 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Посудомийна машина GDW 425 B Grunhelm
Посудомийна машина GDW 425 B – модель з високою потужністю 1800 Вт та електронним керуванням. Посудомийка оснащена 5 програмами. Відрізняється з інших наявністю функції попереднього полоскання без використання таблетки. Верхній кошик регулюється по висоті.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 31.3 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 52 дБ |
| Тип управления | Электронное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Наявність ополіскувача/наявності солі/режимів роботи |
| Вид | Вузька |
| Витрата води за цикл/рік | 9 л/2520 л |
| Внутрішнє обладнання | -Кошик для столових приладів -Верхній Кошик -Нижній Кошик |
| Габарити (ШхГхВ) | 820х448х550 мм |
| Дополнительно | Блокування від дітей/затримка запуску |
| Защита от протечек | Система "Aquastop" |
| Звуковий сигнал завершення програми | Да |
| Цвет | Чорний/сірий |
| Напряжение | 220В |
| Мощность | 1800 Вт |
| Система фільтрації, що самоочищається | Да |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.739 кВт/211.0 кВт/рік |
| Таймер відстрочки старту | 3/6/9 годин |
| Тип установки | Вбудований |
| Функции | Інтенсивна/еко/1 год/попереднє ополіскування |
| Штрих код | 8690001232559 |
- Цена: 19 799 ₴

