
Пральна машина авт. GWW-F612DOWB Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 147357
11 339 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Пральна машина авт. GWW-F612DOWB Grunhelm - це сучасна автоматична пральна машина, яка поєднує в собі високу технологічність, компактність та надійність. Завдяки завантаженню 6 кг та швидкості віджиму 1200 обертів на хвилину, вона стане ідеальним рішенням для родини з 2–4 осіб, забезпечуючи делікатний догляд за речами та їх швидке висихання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребление воды | 43 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Цвет | Білий / чорний |
| Кут відкривання дверцят | 130' |
| Максимальная скорость | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Материал | Пластик |
| Матеріал внутрішнього барабану | Нержавіюча сталь SUS430 |
| Матеріал корпуса | РСМ |
| Матеріал панели керування | ABS |
| Материал рамы | ABS |
| Номинальное напряжение | 220-240 В/ 50 Гц В |
| Номинальная мощность | 1900 Вт W |
| Номінальна потужність прання | 250 Вт |
| Об'єм барабана | 39.5л |
| Особенности | Верхній дренаж |
| Программы | Бавовна, дитячий одяг, нічний, делікатний, сорочки, об'ємний одяг, висока температура, очищення барабана, Єко 40-60, 20”С, полоскання + віджимання, віджимання, джинси, вовна, швидкий 15. |
| Розміри (ШхГхВ) | 598x465x845 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 658x510x870 мм |
| Рівень шуму при віджимання | 75 дБ |
| Рівень шуму під час прання | 62 дБ |
| Потребление электроэнергии | 0.36 кВт |
| Температура води | 20,40,60,80 'С |
| Тип двигателя | BLDC інверторний |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Тип клавиш | Механічні кнопки |
| Тип размещения | Та, що стоїть окремо |
| Тип управления | 1 ручка + 5 кнопок |
| Давление воды | 0.05-0.85 МПa |
| Штрих код | 6990001473573 |
- Цена: 11 339 ₴

