
Пральна машина Grunhelm автомат GWS-FN510IW
- Нет в наличии
- Код: 125869
10 499 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис пральної машини Grunhelm GWS-FN510IW
Пральна машина Grunhelm GWS-FN510IW фронтально завантажується до 5 кг, колекторний двигун із захистом від перегріву з ремінною передачею і споживанням 1500 Вт (клас A++). Розбірний сотовий з нержавіючої сталі барабан з гребенем хвилястої форми має оберти 1000 об/хв. Білий люк звичайного типу, при його фіксації вмикається індикатор, так само як і при старті та паузі. Можна оперативно випрати білизну за допомогою швидкого прання за 15 хвилин.
Споживання води 9840 л/рік
Споживання електроенергії 167 кВт-год/рік
Клас водостійкості ІРХ4
Тиск води 0,03-1 МПа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 52 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Страна производитель | Китай |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребление воды | 48 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага з упаковкою | 55 кг |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Цвет | Белый |
| Максимальная мощность | 1750 Вт |
| Максимальне завантаження білизни | 5 кг |
| Номинальная мощность | 1500 Вт W |
| Об'єм барабана | 40 л |
| Потужність віджиму | 400 Вт |
| Потужність прання | 250 Вт |
| Программы | 16 програм (включаючи швидке прання) |
| Розміри (ШхГхВ) | 595х440х850 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 657x490x885 мм |
| Потребление электроэнергии | 167 кВт-год/рік |
| Температура, що настроюється | Холодна/20/40/60/90℃ |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Тип размещения | Та, що стоїть окремо |
- Цена: 10 499 ₴





