
Пральна машина автомат GWS-F714D3B Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 145607
16 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис пральної машини автомат GWS-F714D3B
Автоматична пральна машина GRUNHELM GWS-F714D3B з фронтальним завантаженням на 7 кг керується за допомогою кнопок та механічного керування. Універсальний двигун та прямий привід забезпечать довговічність та надійність роботи пральної машини. Належить до класу прання А з 14 програмами роботи, включаючи швидке прання.Люк у формі ілюмінатора чорного кольору виглядає стильно на білій машинці, корпус якої виконаний з емальованої сталі та пластику. Бак розбірного типу виготовлений з нержавіючої сталі, за рахунок чого його термін служби досить високий.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 58 кг |
| Основные | |
| Класс стирки | A |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор блокування дверцят | Є |
| Індикатор старту/пауза | Є |
| Автобалансування | Є |
| Барабан | Стільниковий |
| Відкладений старт | Є |
| Габарити упаковки | 652х571х885 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Гребінь | Хвилястий |
| Дисплей | LED |
| Захист від переливання | Є |
| Захист перегріву двигуна | Є |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Колір люка | Чорний |
| Конструкція бака | Розбірний |
| Контроль пенообразования | Є |
| Количество программ | 14 програм |
| Люк | Ілюмінатор |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Матеріал корпуса | Сталь/Пластик |
| Можливість використовувати без центрального водопостачання | Немає |
| Помпа | Є |
| Регулировка температуры | Є |
| Розміри (ШхГхВ) | 595х510х850 мм |
| Уровень шума | 60 дБ дБ |
| Самоочищення | Є |
| Стерилізація | Немає |
| Тип двигателя | Прямий інверторний |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Тип передачі | Прямий |
| Тип управления | Кнопкове/Механічне |
| Давление воды | 0.03-1 МПа |
| Функція Eco Time | Немає |
| Швидке прання (за 15 хв) | Є |
| Швидкість віджиму, що настроюється. | 1400 об/хв |
- Цена: 16 699 ₴






