
Пральна машина автомат GWS-F812D1WB-ST Grunhelm
- В наличии
- Код: 145609
13 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Пральна машина автомат GWS-F812D1WB-ST Grunhelm - це сучасний та ефективний прилад, який стане незамінним помічником у вашому домі. Ця модель поєднує в собі високу продуктивність, економічність та широкий набір функцій для ідеального результату прання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Пользовательские характеристики | |
| Автобалансування | Є |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | LED |
| Захист перегріву двигуна | Є |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Цвет | Білий/чорний |
| Кількість оборотів | 1200 об/хв |
| Максимальная мощность | 1700 Вт |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Максимальный уровень шума | 76 дБ |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Номинальное напряжение | 220-240 В /50 Гц В |
| Номинальная мощность | 1600 Вт W |
| Номінальна потужність віджиму | 500 Вт |
| Номінальна потужність прання | 200 Вт |
| Самоочищення | Немає |
| Тип двигателя | BLDC інверторний |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Давление воды | 0.03-1 МПа |
- Цена: 13 999 ₴

