
Пральна машина автомат GWS-FN610D1W Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 101652
16 419 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис пральної машини автомат GWS-FN610D1W
Пральна машина автомат GWS-FN610D1W має 12 програм прання (включаючи швидке), інтуїтивно зрозуміле, просте керування та високий клас енергоефективності.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 52 кг |
| Основные | |
| Класс стирки | A |
| Страна производитель | Китай |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс ефективності прання | 2026/03/01 00:00:00 |
| Індикатор блокування дверцят | Є |
| Індикатор старту/пауза | Є |
| Автобалансування | Є |
| Барабан | Стільниковий |
| Вага з упаковкою | 55 кг |
| Витрата води за прання | 48 л |
| Відкладений старт | Є |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Гребінь | Хвилястий |
| Дисплей | LED |
| Энергопотребление | 0.78 кВт⋅год |
| Защита от детей | Є |
| Захист від переливання | Є |
| Захист перегріву двигуна | Є |
| Змінна температура | Холодна/20/40/60/90°C |
| Змінна швидкість віджиму | 1000/800/600/400/без віджиму |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Цвет | Белый |
| Колір люка | Білий |
| Конструкція бака | Розбірний |
| Контроль пенообразования | Є |
| Количество программ | 12 програм (включаючи швидке прання) |
| Люк | Звичайний |
| Максимальна вхідна потужність | 1750W |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Максимальный уровень шума | 74 дБ |
| Матеріал корпуса | Сталь/Пластик |
| Можливість використовувати без центрального водопостачання | Немає |
| Номінальна вхідна потужність нагріву | 1500W |
| Номінальна потужність віджиму | 400W |
| Номінальна потужність прання | 250W |
| Об'єм барабана | 40 л |
- Цена: 16 419 ₴









