
Пральна машина автомат GWS-FN610D2WB Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 101654
17 579 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис пральної машини автомат GWS-FN610D2WB
Пральна машина автомат GWS-FN610D1W має 12 програм прання (включаючи швидке), інтуїтивно зрозуміле, просте керування та високий клас енергоефективності.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 52 кг |
| Основные | |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс ефективності прання | 2026/03/01 00:00:00 |
| Вага з упаковкою | 55 кг |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Змінна температура | Холодна/20/40/60/90°C |
| Змінна швидкість віджиму | 1000/800/600/400/без віджиму |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Цвет | Белый |
| Максимальна вхідна потужність | 1750W |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Номінальна вхідна потужність нагріву | 1500W |
| Номінальна потужність віджиму | 400W |
| Номінальна потужність прання | 250W |
| Об'єм барабана | 40 л |
| При виконанні віджиму | C |
| Программы | 12 програм (включаючи швидке прання) |
| Регулируемые ножки | 10 |
| Розмір дверей (діаметр дверної рами) | 472 mm |
| Розміри (ШхГхВ) | 595х440х850 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 657х490х885 мм |
| Потребление воды | 48 л/цикл |
| Потребление электроэнергии | 0.78 кВт⋅год |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Тип передачі | Ремінна |
| Тип управления | Кнопкове/Механічне |
- Цена: 17 579 ₴










